Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

EMRI/ “Fundoset” 58-vjeçari në Sarandë, prangoset nga Policia pasi i gjetën në shtëpi municion luftarak dhe…

EMRI/ “Fundoset” 58-vjeçari në Sarandë, prangoset

Një 58-vjeçar është arrestuar nga Policia e Sarandës, pasi gjatë kontrollit në banesën e tij iu sekuestruan rreth 100 fara kanabisi sativa si dhe municion luftarak.

Bëhet fjalë për Besnik Ogiçi, i cili akuzohet për veprat penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”, si dhe “Mbajtja pa leje e municioneve luftarake”.

Njoftimi i Policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasin B. O., 58 vjeç, banues në Delvinë, për veprat penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” dhe “Mbajtja pa leje e municioneve luftarake”, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan 100 fara të dyshuara narkotike cannabis sativa dhe një sasi të vogël municioni luftarak.

Materialet në ngarkim të tij i kalon prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore