Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

EMRI dhe FOTO/ Dënohet me burg 22-vjeçari shqiptar, shkoi në Angli me vizë studentore por...

EMRI dhe FOTO/  Dënohet me burg 22-vjeçari shqiptar, shkoi në

Një 22-vjeçar shqiptar, i arrestuar në Londër për drogë, është dënuar ditën e sotme me tre vite burg.

Jasin Darsi rezultoi se shpërndante lëndë narkotike për llogari të një bande shqiptare.

Ai kishte mbërritur në Angli përmes një vize studentore, por më pas kishte thyer lejeqëndrimin dhe kishte nisur “karrierën” në shtëpi bari në Londër, duke punuar për një bandë vendase.

Megjithatë, pas një operacioni nga autoritetet vendase, ai përfundoi pas hekurave, nën akuzë për prodhim dhe tregtim lëndësh narkotike.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore