Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

EMRI/ Arrestohet mjeku në Spitalin e Traumës, si u kap në flagrancë nga agjenti i infiltruar

EMRI/ Arrestohet mjeku në Spitalin e Traumës, si u kap në

Pak minuta më parë mjeku Fitim Marku në Spitalin e Traumës u arrestua nga policia pasi u kap në flagrancë duke marrë 20 mijë lekë ryshfet.

Mjeku i Spitalit të Traumës Fitim Marku është shoqëruar në Komisariat me akuzën e korrupsionit.

Mësohet se ka qenë një agjent i policisë së Tiranës i cili u paraqit si pacient dhe i dha 20 mijë lekë, e më pas ndërhyri për arrestimin e tij.

Policia nuk ka ende një deklaratë zyrtare mbi këtë aksion.

Burimet thanë se ndaj mjekut ka pasur ankesa te shpeshta se kërkonte rryshfet.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore