Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

EMRI/ Alibeaj zyrtarizon një tjetër kandidat, ja kujt ia beson garën për Bashkinë e Dimalit

EMRI/ Alibeaj zyrtarizon një tjetër kandidat, ja kujt ia beson

Grupi i Alibeajt ka zbuluar kandidatin e radhës për një nga 61 bashkitë e vendit për zgjedhjet lokale të 14 majit 2023.

Dritan Sula, është kandidati i zgjedhur që do të garojë nën singlën e kësaj force politike në Bashkinë e Dimalit.

EMRI/ Alibeaj zyrtarizon një tjetër kandidat, ja kujt ia beson

Sula, biznesmen, diplomuar në Universitetin Bujqësor të Tiranës, është një njeri aktiv në politikë dhe jetën e tij profesionale dhe shoqërore e ka të lidhur me vendlindjen e tij.

Kujtojmë që vetëm pak ditë më parë, Primaret përcaktuan Gentjan Micen nga grupi i Berishës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore