Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

EMRAT/ Nga ish-zyrtari tek nusja e djalit të tij, kush janë 10 të arrestuarit pas operacionit të drogës

EMRAT/ Nga ish-zyrtari tek nusja e djalit të tij, kush janë 10 të

Janë zbardhur emrat e 10 të arrestuarve, pas operacionit të SPAK, DEA dhe autoriteteve malazeze që çoi në zbulimin e një laboratori kokaine.

Mësohet se të arrestuarit janë Viktor Çervanaku, Zenel Cervanaku, Denilson Çervanaku, Enxhi Ferhati, Nikolin Gjolena, Klajdi Vrioni (Kodra), Julian Malaj, Redion Meshi, Bledar Matoshi, Marildo Rona.

Sipas SPAK, rreth 430 kg koainë me vlerë 40 milionë euro u gjet e fshehur në thasët me plehkimik, në oborrin e banesës së Viktor Cervanakut, ish kreu i komunës së Frakullit dhe aktualisht drejtor i administratës në OST.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore