Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

EMRAT/ E RËNDË në qendër të Shkodrës, daja plagos disa herë me thikë nipin e tij pas sherrit

EMRAT/ E RËNDË në qendër të Shkodrës, daja plagos

Një ngjarje e rëndë është shënuar dje në qendër të qytetit të Shkodrës, ku një person ka mbetur i plagosur disa herë me thikë. Mësohet se i plagosur ka mbetur Bledar Troshani, i cili është transportuar në spital.

Sakaq, policia ka arrestuar autorin, Zyhdi Shpejtimi, i cili mësohet se është daja i Troshanit, ndërsa po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sherri mes tyre ka ndodhur në qendër të qytetit, pranë Drejtorisë së Tatimeve.

Shkodër/ Informacion paraprak

Rreth orës 18:15 ne lagjen Qemal Stafa, Shkodër është plagosur me mjet prerës shtetasi B. T. 44 vjeç banues ne lagjen Kongresi Permetit, Shkodër

Falë veprimeve te shpejta policore eshte bere identifikimi, kapja dhe shoqerimi ne ambjentet e Komisariatit te Policisë Shkoder autori i dyshuar shtetasi Z. Sh., banues ne lagjen Kongresi Permetit, Shkodër.

Grupi hetimore po punon per zbardhjen e plote te kësaj ngjarje

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore