Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

EMRAT/ Bllokuan foltoren, përjashtohen nga punimet e Kuvendit deputetët e PD-së

EMRAT/ Bllokuan foltoren, përjashtohen nga punimet e Kuvendit

Komisioni i Etikës vendosi këtë të mërkurë përjashtimin me 10 ditë për 8 deputetë të PD-së.

Luçiano Boçi, Ina Zhupa, Albana Vokshi, Luan Baçi, Tritan Shehu, Ervin Salianji, Gazmend Bardhi dhe Bledion Nallbati u përjashtuan pas kërkesës së Partisë Socialiste, pasi në seancën e kaluar plenare, bllokuan foltoren e Kuvendit.

Kujtojmë se më herët është përjashtuar dhe ish-kryeministri Sali Berisha, pasi bllokoi foltoren, duke kërkuar interpelancë me kryeministrin Edi Rama për çështjen "McGonigal".

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore