Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

EMRAT/ Alibeaj mbledh sot grupin parlamentar të PD-së, marrin pjesë 10 deputetë

EMRAT/ Alibeaj mbledh sot grupin parlamentar të PD-së, marrin

Është mbledhur këtë të premte grupi parlamentar i Partisë Demokratike.

Të pranishëm janë 9 deputetë dhe Roland Bejko, kandidat për kryetar bashkie në Tiranë.

Deputetët e pranishëm

1.Gazment Bardhi
2.Arbi Agalliu
3.Lefter Geshtenja
4.Flutura Acka
5.Merita Bakiu
6.Eralda Tase
7.Selaudin Jakupllari
8. Zheni Gjergji
9.Andi Ulliri

Alibeaj pritet të mbledhë në orën 14:00 anëtarët e Këshillit Kombëtar të PD për Tiranën.

Gjatë takimit do të diskutohet mbi organizimin e fushatës elektorale të 14 Majit në kryeqytet.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore