Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Emocionohet Basha, vajzat dhe Aurela i hidhen në qafë sapo mbaron fjalën (FOTOT)

Emocionohet Basha, vajzat dhe Aurela i hidhen në qafë sapo mbaron

Kreu i PD, Lulzim Basha ka mbyllur fjalimin e tij të parë pas çeljes së fushatës për zgjedhjet e 25 prillit.

Menjëherë pas mbylljes ai është surprizuar pasi në skenë i janë bashkuar bashkëshortja me dy vajzat.

Nën ritmet e këngës së fushatës, me mbylljen e fjalimit të tij kanë shpërthyer edhe zbukurimet në skenë.

Ai më pas i rrethuar nga simpatizantët u largua për t’i dhënë fund këtij ‘mitingu’ të parë elektoral për zgjedhjet e 25 prillit.

Emocionohet Basha, vajzat dhe Aurela i hidhen në qafë sapo mbaronEmocionohet Basha, vajzat dhe Aurela i hidhen në qafë sapo mbaronEmocionohet Basha, vajzat dhe Aurela i hidhen në qafë sapo mbaronEmocionohet Basha, vajzat dhe Aurela i hidhen në qafë sapo mbaronEmocionohet Basha, vajzat dhe Aurela i hidhen në qafë sapo mbaron

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore