Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Pamjet bëhen virale/ Google Earth filmon alienin në Tokë (FOTO)

Pamjet bëhen virale/ Google Earth filmon alienin në Tokë (FOTO)

Një hije me pamje rrëqethëse është parë në një pjesë të largët të botës nga një përdorues i çmendur i Google Earth.

Përdoruesi i TikTok @hidden.on.google.earth ndau zbulimin e tij dhe është parë mbi 2 milionë herë.

Në klip, ai zmadhon një peizazh shkëmbor dhe të mbuluar me borë të populluar me vetëm disa ndërtesa industriale.

Ata më pas shkojnë në pjesën e rrugës dhe gjejnë një hije që, për shkak të mënyrës se si është marrë imazhi, duket se është pothuajse si alien.

Nuk dihet vërtetësia e këtyre pamjeve, nëse kemi të bëjmë me montazh. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore