Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Ekzekutimi i Billës/ Çoi në duart e vrasësve të dashurin, gjykata merr vendim për 26-vjeçaren

Ekzekutimi i Billës/ Çoi në duart e vrasësve të

Gjykata e Apelit në Tiranë ka lënë në fuqi masën e arrestit me burg për Adjola Lakrën për vrasjen e Hekuran Billës.

Tashmë dihet roli i Adiola Lakrës në vrasjen tek Komuna e Parisit, e cila  përdor si karrem për të nxjerrë Hekuran Billën e cila njëkohësisht u bë dhe bashkëpuntore në vrasje.

Adiola Lakra, 26- vjeçarja nga Berati dyshohet se kishte kontakte dhe ishte në një marrëdhënie me Hekuran Billën i cili kishte vetëm 5 ditë që ishte kthyer nga Belgjika, ndërkohë që në Angli kishte vuajtur dënimin me burg për vrasjen e një bashkëkombasi, Prel Markut, vëllai i të cilit mori hak 14 vite më vonë në Tiranë për të ekzekutuar Hekuran Billën.

Viktor Marku u arrestua pak ditë më vonë në Mal të Zi teksa më parë u arrestua Sebastiano Mali, nipi i tij i cili u bë bashkëpuntor në vrasje.

Ekzekutimi i Billës/ Çoi në duart e vrasësve të Ekzekutimi i Billës/ Çoi në duart e vrasësve të Ekzekutimi i Billës/ Çoi në duart e vrasësve tëEkzekutimi i Billës/ Çoi në duart e vrasësve të 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore