Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E zuri kamioni poshtë, ky është mekaniku që humbi jetën në Kurbin

E zuri kamioni poshtë, ky është mekaniku që humbi jetën

Ky është Albert Mamli, mekaniku që humbi jetën tragjikisht ditën e sotme në Kurbin. 45 vjeçari nuk mundi të shpëtonte pasi kamioni që po riparonte e zuri poshtë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

“Në një servis automjetesh në fshatin Laç, Kurbin, shtetasi A. M. 45 vjeç, mekanik në këtë servis, duke punuar në një mjet kamion, dyshohet se aksidentalisht kamioni e ka zënë poshtë dhe për pasojë shtetasi A.M, ka ndërruar jetë.”, njoftoi policia.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore