Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

E RËNDË! Vritet me thikë një person në Maliq, detajet e para

E RËNDË! Vritet me thikë një person në Maliq, detajet e

Një shtetas ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në fshatin Rëmbec të Maliqit.

Një person ka mbetur i vrarë mbrëmjen e sotme në Maliq. Sipas informacioneve të para dy persona janë konfliktuar me thika dhe kanë qëlluar njeri-tjetrin. Për pasojë njëri prej tyre ka ndërruar jetë për shkak të plagëve të marra, teksa tjetri ka mbetur i plagosur.

Ngjarja dyshohet se ka ardhur pas një konflikti për motive të dobëta. Policia ka rrethuar zonën dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e saj.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore