Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E RËNDË/ Vdes në ambientin e një lokali 55-vjeçari në Korçë, ja çfarë dyshohet...

E RËNDË/ Vdes në ambientin e një lokali 55-vjeçari

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë.

Bëhet me dije nga njoftimi i policisë se në ambientin e një lokali ka vdekur një 55-vjeçar me inicialet Gj.M.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe dyshohet se 55-vjeçari të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale.


Njoftimi i policisë:

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 28.11.2022, rreth orës 20:30, në lagjen nr. 16, Korçë, në ambientin e një lokali, ka ndërruar jetë shtetasi Gj. M., rreth 55 vjeç, banues në Korçë. Nga këqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas, mund të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale.
Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore