Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E RËNDË/ Shqiptari përplas 21-vjeçaren me makinë dhe e lë në mes të rrugës, studentja në luftë për jetën

E RËNDË/ Shqiptari përplas 21-vjeçaren me makinë dhe

Një ngjarje e rëndë është shënuar një ditë më parë në Greqi, ku një studente 21-vjeçare është përplasur nga një automjet.

Mediat greke shkruajnë se shoferi ka qenë një 30-vjeçar shqiptar, i skeduar më parë nga policia për drogë, ndërsa pas aksidentit ai e ka lënë të renë në rrugë.

Në momentin e aksidenti ai ka qenë në makinë me një vajzë, ndërsa më pas e ka braktisur mjetin. Sakaq, policia mbetet në kërkim të tij, ndërsa studentja greke është në luftë me jetën pas plagëve të rënda që mori.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore