Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E RËNDË në Itali/ 15-vjeçari shqiptar përplaset për vdekje nga treni

E RËNDË në Itali/ 15-vjeçari shqiptar përplaset

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Breshia të Italisë, ku një 15-vjeçar me orgjinë shqiptare është përplasur për vdekje nga treni.

Mediat italiane shkruajnë se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, teksa i mituri ishte në tentativë për të kaluar shinat, por nuk ia doli.

Bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në sy të bashkëmoshatarëve të tij, të cilit u tmerruan.

Gjithashtu mediat vendase raportojnë se policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore