Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E RËNDË në Fushë-Krujë/ Jetonte i vetëm, digjet mes flakëve në shtëpi i moshuari

E RËNDË në Fushë-Krujë/ Jetonte i vetëm, digjet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fushë Krujë, ku një 92-vjeçar ka humbur jetën.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen "Punëtori", ku i moshuari ka ndërruar jetë pasi shtëpia e tij ka marrë flakë, ndërsa ai e ka pasur të pamundur të dalë pasi ishte dhe i sëmurë.

Ai jetonte i vetëm, ndërsa dyshohet se shkak për zjarrin është bërë një ngrohës elektrik, të cilin ai e përdorte për ngrohje.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore