Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E RËNDË në Fier/ Gjendet i vdakur 68-vjeçari, dyshohet se ...

E RËNDË në Fier/ Gjendet i vdakur 68-vjeçari, dyshohet se

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Fier, ku një 68-vjeçar ka humbur jetën.

Policia ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur në orën 14:40 në lagjen “Apollonia”, ku viktima banonte dhe dyshohet se 68-vjeçari ka kreyer vetëvrasje, duke qëlluar veten me armë gjahu. Viktima është shtetasi me iniciale S.M., ndërsa shkaku nuk është bërë i ditur ende.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 14:40, në lagjen “Apollonia”, Fier, dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu në banesën e tij, shtetasi S. M., 68 vjeç.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore