Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E RËNDË në Durrës/ Baba i dy fëmijëve, gjendet i vdekur në banesë 33-vjeçari

E RËNDË në Durrës/ Baba i dy fëmijëve, gjendet i

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Durrës, ku një 33-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij.

Sipas policisë, i riu me iniciale F.D. është vetëvrarë me armë zjarri. Rrethanat janë ende të paqarta teksa policia po punon për zbardhjen e shkaqeve që çuan të riun të ndërmerrte një akt të tillë. Mësohet se viktima ishte i divorcuar dhe me bashkësbaba i dy fëmijëve.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 14:35, në lagjen nr. 5, dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri, në banesën e tij, shtetasi F. D., 33 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të ngjarjes.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore