Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E RËNDË në Divjakë/ “Audi” merr para motorin, drejtuesi mbetet i....

E RËNDË në Divjakë/ “Audi” merr para motorin,

Një aksident ka ndodhur pasditën e sotme në hyrje të Divjakës ku një motor është perplasur me një automjet tip “Audi”.

Si pasojë e përplasjes, i plagosur ka mbetur drejtuesi i motomjetit, i cili është dërguar menjëherë në spitalin e Lushnjës.

Atje po merr mjekimin e nevojshëm nga bluzat e bardha, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë që grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore