Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E RËNDË/ Makina përplas biçikletën, vdes në vend një grua

E RËNDË/ Makina përplas biçikletën, vdes në vend

Një aksident me vdekje është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik.

Mësohet nga informacionet e para se një person ka humbur jetën ndërsa po udhëtonte me biçiklete dhe është përplasur nga një automjet. Theksohet nga burimet se viktima ishte një grua, identiteti i saj ende nuk është bërë i ditur.

Aksi Shkodër-Koplik mbetet një nga akset më problematike në Shqipëri dhe shkak është errësira në këtë rrugë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore