Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E RËNDË/ I shpërtheu kapsolla në dorë, plagoset rëndë 9-vjeçari në Lezhë

E RËNDË/ I shpërtheu kapsolla në dorë, plagoset

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë, ku një 9-vjeçar është plagosur nga shpërthimi i një kapsolle.

Mësohet se ngjarja në fshatin Markatomaj, ku i mituri ka presuar dëmtime në fytyrë nga plasja e kapsollave dhe është marrë nga autoambulanca dhe po dërgohet në spitalin rajonal të Lezhës për ndihmë mjekësore.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia ka nisur hetimet.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore