Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E RËNDË/ I riu përplas 76-vjeçarin që lëvizte me biçikletë në Thumanë

E RËNDË/ I riu përplas 76-vjeçarin që lëvizte me

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Thumanë, aty ku një 76-vjeçar është përplasur nga makina teksa lëvizte me biçikletë. 

Si pasojë e dëmtimeve 76-vjeçari ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Nuk dihen ende shkaqet e përplasjes, ndërsa grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Fushë Krujë/Informacion paraprak

Më datë 22.01.2023, rreth orës 20:00, në Thumanë, automjeti me drejtues shtetasin A. D., 20 vjeç, ka përplasur shtetasin H. M., 76 vjeç, i cili lëvizte me biçikletë. Si pasojë 76-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore