Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E RËNDË/ I arrestuar për aferën e inceneratorit të Fierit, ndërron jetë në QSUT Enver Sheshi (FOTO)

E RËNDË/ I arrestuar për aferën e inceneratorit të

Ka ndërruar jetë në spitalin e QSUT Enver Sheshi, i cili ishte i arrestuar për aferën e inceneratorit tw Fierit. 59-vjeçari vdiq nga arresti kardiak, sipar raportimeve nga TopNews.

Ditën e djeshme në orën 16.15 ka dalë nga burgu 313 me urgjenë për në QSUT,  pas një arresti kardiak ka ndërruar jetë në urgjencën se spitalit QSUT. Po bëhet ekspertiza. Sot është njoftuar edhe ceremonia e varrimit për të në  lagjen ku banon. 


Grupi hetimor po heton mbi shkaqet dhe rrethanat e vdekjes së tij. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore