Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E RËNDË/ Gjendet një KUFOMË në lumin Shkumbin, nuk dihen ende shkaqet

E RËNDË/ Gjendet një KUFOMË në lumin Shkumbin, nuk

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur diten e sotme në lumin Shkumbin.

Bëhet me dije nga burimet për mediat se një person është gjendur pa shenja jetë në lumin Shkumbin.

Nga kqyrja paraprake mendohet se kufoma i përket një gruaje teksa vijon ende puna për identifikimin e saj, teksa në vendin e ngjarjes kanë mbërritur me urgjencë policia dhe forcat zjarrfikëse.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e ngjarjes së rëndë ndërkohë që për konfirmimin e plotë të ngjarjes pritet dhe njoftimi zyrtar i autoriteteve.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore