Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E rëndë/ Po luante me shokët, 9-vjeçari bie nga lartësia, dërgohet me urgjencë në spital

E rëndë/ Po luante me shokët, 9-vjeçari bie nga

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Belsh pasditen e sotme, ku një fëmijë 9-vjeç, ka rënë aksidentalisht nga lartësia.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Fierzë, ku fëmija ka qenë duke luajtur me shokët, por nga pakujdesia ka rënë nga lartësia.

Ai ka marr dëmtime në kokë dhe është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Elbasanit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore