Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E rëndë në Vlorë/ Sherri në familje, dy vëllezërit përplasin me makinë burrin e motrës së tyre

E rëndë në Vlorë/ Sherri në familje, dy

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në Vlorë, ku dy vëllezër kanë përplasur me makinë burrin e motrës së tyre. Dyshohet se pas konfliktit të motrës me bashkëshortin e vet, dy vëllezërit i kanë ardhur në mbrojtje asaj dhe kanë vendosur ta zgjidhin në mënyrë të dhunshme.

D, 34 vjeç dhe B. D, 37 vjeç kanë marrë makinën dhe kanë goditur 38-vjeçarin A.M, pas konfliktit familjar. Mësohet se A.M ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë: Nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë u referuan materialet në Prokurori dhe u shpallën në kërkim shtetasit M. D., 34 vjeç dhe B. D., 37 vjeç (vëllezër), të dy banues në fshatin Kot, pasi dyshohet se ditën e djeshme, për shkak të një konflikti familjar, kanë goditur me automjet bashkëshortin e motrës së tyre, shtetasin A. M., 38 vjeç, banues në Vlorë, i cili aktualisht ndodhet në spitali, në kujdesin mjekësor. Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore