Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E rëndë në Tiranë, punëtori rrëzohet nga skela e pallatit

E rëndë në Tiranë, punëtori rrëzohet nga skela e

Tiranë - Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një person raportohet të jetë aksidentuar në punë. 53 vjeçari ka rënë nga pallati ku po punonte, por fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia njofton se "rreth orës 16:40, në rrugën "Sali Nivica", duke punuar në një pallat në ndërtim ka rënë nga lartësia, punëtori shtetasi R.X., 53 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën."

Sherbimet e Policisë dhe Grupi Hetimor ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. / Gazeta SHQIP

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore