Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E rëndë në Tiranë/ Gruaja hidhet nga pallati tek “Don Bosco”

E rëndë në Tiranë/ Gruaja hidhet nga pallati tek “Don

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, në zonën e njohur si “Don Bosco”, pranë shkollës "Qazim Turdiu".

Nga dëshmitarët nga vendngjarja mësohet se një grua e paidentifikuar është hedhur nga kati i tretë i një pallati dhe ka ndërruar jetë.

Nuk dihen ende detaje në lidhje me ngjarjen, por policia ka rrethuar zonën.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore