Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E rëndë/ Efektivi i policisë aksidenton 3-vjeçarin në Durrës, si paraqitet gjendja e të miturit

E rëndë/ Efektivi i policisë aksidenton 3-vjeçarin në

DURRËS- Një aksidenti i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrës.

Bëhet me dije se një efektiv policie ka ka përplasur me makinë një fëmijë të mitur 3-vjeçar.

I vogëli është dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë shëndetësore.

“Rreth orës 12:00, në lagjen nr. 13 Durrës, shtetasi L. L., punonjës policie, duke drejtuar automjetin e tij privat, ka aksidentuar një fëmijë të mitur 3 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, njofton policia. /Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore