Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E rëndë/ Aksident me vdekje në Divjakë

E rëndë/ Aksident me vdekje në Divjakë

Divjakë- Një 62 vjeçar ka humbur jetën këtë të shtunë si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në Divjakë. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Mërtish, shtetasi me iniciale A. K. banues në Lushnjë, duke udhëtuar me një motomjet tip “Honda” dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka ndërruar jetë.

“Sot rreth orës 14:50, në fshatin Mërtish, shtetasi A. K., 62 vjeç, banues në Lushnjë, duke udhëtuar me një motomjet tip “Honda” dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka ndërruar jetë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore