Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E rëndë/ 46-vjeçarja vret veten në Prrenjas, vetëvaret me litar në kasolle

E rëndë/ 46-vjeçarja vret veten në Prrenjas,

Një 46-vjeçare në Prrenjas i ka dhënë fund jetës së saj. Ajo është vetëvarur në kasollen pranë banesë së saj.

Në trupin e viktimës nuk ka patur shenja dhune.

Nuk dihen ende shkaqet që e kanë shtyrë të ndjerën të ndërmarrë këtë veprim.

Në fshatin Stranik, Prrenjas, është gjetur, dyshohet e vetëvarur në kasolle pranë banesës pa shenja dhune shtetesia A.K., 46 vjeçe. Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore