Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E rëndë! 44-vjeçari vetëhelmohet me pleh kimik, për t'i dhënë fund jetës

E rëndë! 44-vjeçari vetëhelmohet me pleh kimik, për

Një 44-vjeçar ka tentuar që t’i japë fund jetës duke u vetëhelmuar me pleh kimik.

Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi L.A., 44 vjeç, banues në Librazhd është vetëhelmuar me pleh kimik, dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Elbasan, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore