Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E reja i bën "gjëmën" shefit të saj në Ksamil/ Pas sherrit, i vë flakën makinës së tij dhe arratiset

E reja i bën "gjëmën" shefit të saj në

Një ngjarje me motive personale ende të pazbardhura ka ndodhur në Ksamil ditën e sotme. Mësohet se pas një sherri me pronarin e një hoteli ku punonte, një e re i ka vënë flakën makinës së tij të parkuar.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 09:20, në Ksamil, në garazhin e një hoteli. Vajza me inicialet A.B, pas një konflikti për motive të dobëta i ka vënë flakën makinës tip “Seat” të shefit të saj me inicialet K.Xh me banim në Sarandë.

Vajza është arratisur pas ngjarjes dhe ndodhet në kërkim nga policia.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore