Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E reja guxon në mes të Tiranës, nxjerr armën dhe ia drejton makinave para saj (VIDEO)

E reja guxon në mes të Tiranës, nxjerr armën dhe ia drejton

Gjithmonë forca, ashpërsia, pasioni për armët janë lidhur dhe identifikuar ngushtë me burrat. Por ka dhe raste përjashtuese, ndonëse të rralla.

Së fundmi një video e postuar JOQ, ku një vajzë në qendër të Tiranës, është filmuar duke mbajtur një pistoletë në dorë ndërkohë që ndodhet në timon.

Më tej ajo shihet duke e drejtuar pistoletën drejt makinave që ndodhen para saj. Nuk dihet arsyeja e një veprimi të tillë. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore