Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E qëlloi në kokë dhe armën e fshehu në frigorifer/ DETAJE nga vrasja e 19-vjeçares nga shqiptari në Greqi

E qëlloi në kokë dhe armën e fshehu në frigorifer/

Detaje të reja kanë dalë në dritë për vrasjen e barmenes 19 vjeçare nga i dashuri i saj shqiptar në Pire. Mediat greke raportojnë se në orët e para të mëngjesit çifti nga Shqipëria ishin duke u kthyer nga puna, por rrugës kanë nisur sërish përleshjet. 

I riu, nën ndikimin e kokainës, ka nxjerrë armën dhe teksa 19-vjeçarja ishte në divan, e ka qëlluar një herë në kokë. Më pas, e ka fshehur armën në frigorifer dhe ka shkuar në komisariat. “Është koha të dorëzohem sepse kam vrarë partneren në banesë.”, ka thënë ai në polici.

Sipas informacioneve, 24-vjeçari ishte i fiksuar dhe çmendurisht xheloz për partneren e tij. Vrasësi punonte në një lokal në Troumba dhe 19-vjeçarja punonte në një lokal nate në Kallithea.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore