Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E përqafuar me të birin, kjo ishte fotoja e fundit e Aneta Ramës

E përqafuar me të birin, kjo ishte fotoja e fundit e Aneta Ramës

U nda nga jeta në moshën 82-vjeçare Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama. Ajo vuante prej kohësh nga një sëmundje e vështirë dhe ditën e sotme mbylli sytë përgjithmonë.

Në 56-vjetorin e tij të lindjes, Rama publikoi edhe foton e fundit të nënës. Krahas fotos ku shfaqej duke përqafuar Anetën, ai shkruante: “Me gruan që më dha jetën”, duke e shoqëruar edhe me një zemër.

E përqafuar me të birin, kjo ishte fotoja e fundit e Aneta Ramës

E përqafuar me të birin, kjo ishte fotoja e fundit e Aneta Ramës

E përqafuar me të birin, kjo ishte fotoja e fundit e Aneta Ramës

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore