Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

VDES një grua dhe një tjetër në gjendje të rëndë, si ndodhi aksidenti tek mbikalimi i Saukut

VDES një grua dhe një tjetër në gjendje të

Një grua ka vdekur nga aksidenti i rëndë i ndodhur vetëm pak minuta më parë tek mbikalimi i Saukut.

Nga raportimet e para bëhet me dije se një tjetër është në gjendje të rëndë dhe nën kujdesin e mjekëve.

Kujtojmë fillimisht se është raportuar për disa të plagosur teksa numri i viktimave nuk ishte konfimuar ende.

Së fundmi lajmi për vdekjen e gruas ende të pa identifikuar është konfirmuar nga policia.

Nga ana tjetëe mësohet se një automjet i cili po vinte nga Elbasani ka dalë nga rruga dhe ka rënë nga mbikalimi i Saukut, duke shkaktuar kështu aksidentitn e rëndë.

Ende nuk janë qartësuar detajet e aksidentit, ndërkohë që pritet njoftimi i plotë i policisë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore