Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E FUNDIT/ Të shtëna me armë në Kavajë, ka të plagosur

E FUNDIT/ Të shtëna me armë në Kavajë, ka të

Të shtëna me armë janë regjistruar pak më parë në qyteti ne Kavajës.

Paraprakisht mësohet se një person ka mbetur i plagosur, teksa ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen  e saj.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore