Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shkëmbim zjarri mes një grupi kriminal dhe policisë në kufirin Shqipëri-Kosovë

Shkëmbim zjarri mes një grupi kriminal dhe policisë në

Shkëmbim zjarri në kufirin Shqipëri-Kosovë, mes një grupi trafikantësh të qenieve njerëzore dhe policisë

Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se nga shkëmbimi i zjarrit nuk ka të lënduar.

Ndërkohë, janë arrestuar 6 shtetas siriane të cilët dyshohen se merreshin me trafik qeniesh njerëzor, ndërkohë që një person ka arritur që të arratiset.

Mes të tjerash raportohet se sirianet kanë qenë të pajisur me pistoleta, ndërsa raportohet se policia ka qëlluar me armë në ajër.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore