Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E RËNDË/ Gjendet një trup i pajetë në Elbasan, policia dyshon se...

E RËNDË/ Gjendet një trup i pajetë në Elbasan, policia

Ditën e sotme është gjetur një trup i pajetë në Letan të Elbasanit.

Shtetasi Gj. B., 52 vjeç ishte denoncuar nga familjarët në polici si i humbur pasi nuk kishin kontaktuar më me të.

Nga këqyrja parë dyshohet se ky shtetas ka rënë nga lartësia dhe si pasojë ka humbur jetën.
Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

Njoftim policie

Rreth orës 10:30, në fshatin Letan, në vendin e quajtur “Gurorja”, është gjetur i pajetë shtetasi Gj. B., 52 vjeç, banues në Tiranë. Paraprakisht, dyshohet se 52-vjeçari ka rënë aksidentalisht nga lartësia dhe për pasojë, ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij rasti.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore