Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E FUNDIT/ Plagoset me armë zjarri punonjësi i IMT-së në Tiranë, detajet e para

E FUNDIT/ Plagoset me armë zjarri punonjësi i IMT-së në

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Sipas News24, i plagosur ka mbetur një punonjës i Inspektoriati i Mbrojtjes së Territorit. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Todi Shkurti”, ndërsa i punonjësi ka marrë një plagë në bark.

Nga informacionet e para mësohet se punëtori është rreth 50 vjeç dhe sapo kishte përfunduar zbatimin e një vendimi.

Ai u dërgua në spital dhe ndodhet në sallë nën kujdesin e mjekëve. Autori u kap nga shërbimet policore, ndërsa po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore