Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Përplaset autobusi i “Tiranës së Re”, tmerrohen pasagjerët tek ish-Stacioni i Trenit

Përplaset autobusi i “Tiranës së Re”, tmerrohen

Një nga autobusat e linjës së “Tiranës së Re”, ka shkaktuar panik tek pasagjerët pasditen e së enjtes. 

Bëhet me dije nga burime për mediat se autobusi është përplasur me një bordurë.

Paraprakisht mësohet se aksidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit të ish-Stacionit të Trenit në kryeqytet, teksa nuk ka asnjë të lënduar.

Fatmirësisht nuk ka patur persona të lënduar. Policia ndodhet në vendngjarje për të rregulluar trafikun e krijuar pas aksidentit. Kujtojmë se ky nuk është rasti i parë në Tiranë ku autobusa të transportit publik përplasen dhe shkaktojnë panik tek qytetarët.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore