Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Përplasen dy makina në Tiranë, një person i plagosur në gjendje të rëndë (VIDEO)

Përplasen dy makina në Tiranë, një person i plagosur në

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në afërsi të Universitetit Bujqësor në Tiranë. 

Bëhet me dije se si pasojë e këtij aksidenti një person ka mbetur i plagosur dhe është në gjendje të rëndë. 

Ende nuk është identifikuar i plagosuri, teksa policia është në vendngjarje dhe po heton shkaqet e këtij aksidenti.

Në pamjet e mëposhtme shihet se sa shumë janë dëmtuar automjetet, ndërkohë që disa persona janë mbledhur drejt vendit të ngjarjes./ Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore