Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Përgjaket "Rruga e Kombit", humb jetën një grua

Përgjaket "Rruga e Kombit", humb jetën një grua

Rruga e Kombit- Një aksident raportohet të ketë ndodhur në Rrugën e Kombit. Mësohet se ka humbur jetën një grua dhe janë plagosur dy të tjerë.

Ngjarja ka ndodhur në aksin Fushë Milot-Rrëshen në afërsi të Milotit. Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën Gjela Lleshi, e cila ishte pasagjerë në një nga mjetet.

Burime nga policia bëjnë me dije se në afërsi të një karburanti, automjeti me drejtuese shtetasen B.Ll., është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin J.L.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore