Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

PD bën hapin e radhës për zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit, depoziton kërkesën...

PD bën hapin e radhës për zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit,

Partia Demokratike ka dërguar kërkesën për t’u regjistruar në KQZ për zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 Marsit.

Po ashtu, PD ka dorëzuar emrat e saj për anëtarë të KZAZ-ve këtë të martë.

“Po ju dergoj per njohje shkresen e PD per regjistrim si subjekt politik dhe propozimet per anetare te KZAZ.”- thuhet në njoftimin e PD-së. 

Ndërkohë kujtojmë që këto zgjedhje lokale kanë ashpërsuar tonet mes PD-së zyrtare dhe Presidencës, teksa po ditën e sotme ka patur disa akuza dhe përgjigje mes dy palëve./ Gazeta Shqip

PD bën hapin e radhës për zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit,

PD bën hapin e radhës për zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit,

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore