Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

E FUNDIT/ Goditet me grusht Sali Berisha, "gjakoset" protesta

E FUNDIT/ Goditet me grusht Sali Berisha, "gjakoset"  protesta

Është goditur me grusht ditën e sotme kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha. 

Sipas raportimeve të para bëhet me dije se Berisha është sulmuar nga një person me veshje të kuqe, teksa kjo goditje e ka shtrirë në tokë dhe e ka gjakosur. 

Menjëherë autori është neutralizuar dhe është ushtruar dhunë barbare ndaj ti.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore