Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Gjendet një kufomë brenda një pusi uji në Pukë (EMRI)

Gjendet një kufomë brenda një pusi uji në Pukë (EMRI)

Gjendet një trup i pajetë është gjendur mbrëmjen e sotme brenda një pusi uji.

Bëhet me dije se viktima është identifikuar si Vladimir Kola, 41 vjeç nga Fierza me banim në Durrës.


Trupi i 41-vjecarit u gjet në një pus uji. Vladimir Kola kishte shkëputur kontaktet me familjen prej 20 janarit. pasi kishte shkuar në vendlindje dhe kishte vizituar disa prej familjarëve.

41-vjeçari, i pamartuar njihej si përdorues i pijeve alkoolike dhe bëhet e ditur se ishte larguar dhe me parë nga banesa. Trupi i pajetë i Kolës sapo ka mbërritur në morgun e spitalit të Pukës, ku po i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore