Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

FNSH dhe Operacionalja “pushtojnë” Xhamllikun në Tiranë, kush po kërkohet?

FNSH dhe Operacionalja “pushtojnë” Xhamllikun në

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe efektivë të Forcave Operacionale kanë blinduar mbrëmjen e sotme zonën e Xhamllikut në tiranë.

Mësohet se e gjithë kjo zonë është rrethuar nga automjete dhe efektivë të policisë, ndërsa ende nuk ka asnjë njoftim nga uniformat blu për operacionin.

Operacioni është një zhvillim dhe priten zhvillime të mëtejshme.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore