Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Bie në përrua, vd*s bariu në Delvinë

Bie në përrua, vd*s bariu në Delvinë

Delvinë-  Një 58-vjeçar ka gjetur vdekjen mbrëmjen e sotme në një fshat të Delvinës

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Guvel, fshati Tatzat vendin e quajtur Guvel, fshati Tatzat,  duke kullotur bagëtitë e tij, dyshohet se aksidentalisht ka rënë në përrua.

Postimi i plotë

Më datë  29.11.2021,  rreth orës 19:00, në vendin e quajtur Guvel, fshati Tatzat, shtetasi Sh.Q., 58 vjeç, duke kullotur bagëtitë e tij,  dyshohet se aksidentalisht ka rënë në përrua dhe për pasojë  ka ndërruar jetë. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të  ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore